Střih a zpracování videa
Pinnacle Studio 25 Plus ML EU Upgrade
Pinnacle Studio 25 Plus ML EU Upgrade
Pinnacle Studio 25 Plus ML EU Upgrade

Pinnacle Studio 25 Plus ML EU Upgrade

Vaše cena v Kč s DPH: 1.329,-

Vaše cena v Kč bez DPH: 1.098,-

Dostupnost: skladem

Kód: PNST25PLMLEU-UPGDOTAZ NA PNST25PLMLEU-UPG Pinnacle Studio 25 Plus ML EU Upgrade

Jméno:

Email:

Telefon:

Dotaz:

Opiště kódPři nákupu upgradu je nutné uvést u objednávky do poznámky platné licenční číslo původní verze softwaru!

Posuňte hranice práce s klíčovými snímky s naprostou kontrolou.

Pinnacle Studio posouvá hranice práce s klíčovými snímky a nabízí nejvyšší úroveň přesnosti a kontroly. Máte možnost ovládat každý jednotlivý parametr efektu- pozici, velikost, rotaci, průhlednost, barvu a mnoho dalšího. Nic není nemožné – vše lze upravit a přizpůsobit. Pinnacle Studio vám nejen nabízí možnost manipulace s efekty snímek po snímku, ale také naprostou svobodu při ovládání všech prvků titulků a grafiky pomocí parametrů Color Grading a maskování videa. S možností kompletního přizpůsobení klíčových snímků v softwaru Pinnacle Studio máte k dispozici neomezený výkon a nejvyšší přesnost pro převedení vaší vize do reality.

Zjednodušte pracovní postupy s časovou osou a přizpůsobitelným rozhraní.

Pinnacle Studio vám umožňuje převzít kontrolu nad uživatelským rozhraním a přizpůsobit si ho tak, aby odpovídalo vašim preferencím. Můžete vytvářet vlastní zkratky a bez problémů pracovat na jedné nebo více obrazovkách. S efektivní možností vnoření klipů můžete seskupovat klipy a používat efekty na celé sekce videa najednou. Tyto vnořené klipy (dílčí projekty) můžete snadno uložit a použít je v budoucích projektech! Výkonné pracovní postupy umožňují posunout střih na novou úroveň. Můžete také využít inteligentní nástroje pro zarovnání k přichycení videa a překryvů na správné místo napříč neomezeným počtem stop. Užijte si s produktem Pinnacle Studio naprostou flexibilitu pracovní plochy.

Převratné možnosti střihu s výkonem maskování videa.

Nechte se vtáhnout revolučním výkonem maskování videa s produktem Pinnacle Studio Ultimate. Prozkoumejte nekonečné možnosti vrstvení, vylepšování a speciálních efektů s vlastním maskováním videa. Díky dynamickým ovládacím prvkům maskování můžete střihat, zeslabit nebo zesílit, vylepšit a transformovat sekce každého snímku samostatně. Dosáhněte neuvěřitelných transformací – od odebrání rušivých objektů po použití speciálních efektů, které se snímek po snímku vyvíjejí. Ovládací prvky maskování videa produktu Pinnacle Studio nabízejí naprostou kontrolu nad střihem.

Popusťte uzdu kreativitě s komplexní sadou výkonných ovládacích prvků Color Grading.

Rozšiřte své možnosti v oblasti barev s komplexní sadou profesionálních ovládacích prvků Color Grading produktu Pinnacle Studio Ultimate. Použijte na videa profesionální nástroje Color Grading se zahrnutými profily LUT. Můžete dotvořit náladu každé scény s ovládacími prvky vyvážení bílé a tonálních křivek, zvýraznit červenou u západu slunce nebo modrou barvu oceánu s nastavením sytosti, projasnit a vylepšit podexponovaný záznam a mnoho dalšího! Pinnacle Studio zahrnuje profesionální nástroje Color Grading k dosažení přesných a ohromujících transformací barev.

Pinnacle Studio nabízí profesionální výkon bez profesionální cenovky.

Zaměřte se na nejjemnější detaily napříč časovou osou a získejte naprostou kontrolu nad přechody a pohybem s přesnými ovládacími prvky klíčovým snímků. Produkt Pinnacle Studio Ultimate je plný profesionálních funkcí, které byste čekali od profesionálního softwaru – ale za zlomek ceny. Posuňte své videoprojekty na novou úroveň s nejmodernějšími nástroji, jako jsou maskování videa, Color Grading, střih záznamu z více kamer, záznam obrazovky a další. S přesností na snímek a neomezenými kreativními možnostmi nabízí produkt Pinnacle Studio profesionální výkon bez profesionální cenovky.

Užijte si nástroje pro snadný záznam videa a záznam obrazovky.

Pinnacle Studio usnadňuje tvorbu jedinečných a kreativních produkcí s více kamerami. S funkcí MultiCam Capture Lite můžete pomocí jediného kliknutí nahrávat video z webové kamery, systémový zvuk, zvuk mikrofonu a záznam obrazovky. S nástrojem pro střih záznamu z více kamer Pinnacle také rozšiřuje možnosti u projektů s více kamerami. Nechte se vtáhnout tímto výkonným nástrojem pro střih až šesti zdrojů a snadno synchronizujte video a vyberte úhel, který chcete při přehrávání použít. Pinnacle Studio nabízí všechny potřebné nástroje k nahrávání a produkci výukových videí, tutoriálů, prezentací a projektů s více kamerami.

Přesný střih, převod a transformace 360° videa

Pinnacle Studio překonává představy o tradičním střihu a nabízí vše potřebné k transformaci 360° videa! Vydejte se za hranice běžných funkcí pro střih a proměňte svá 360° videa s efekty Tiny Planet a Rabbit Hole. Přeberte kreativní kontrolu nad perspektivou a převeďte 360° videa na standardní video nebo je exportujte pro přehrávání na VR brýlích nebo přehrávačích 360° videa! Pinnacle Studio dále rozšiřuje vaše obzory v oblasti střihu videa s možností předvést 360° videa každému obecenstvu ve vašem stylu.

Nahrávejte, střihejte a ovládejte zvuk jako profesionál.

S produktem Pinnacle Studio Ultimate ovládnete zvuk. Můžete přizpůsobit hlasitost s použitím klíčových snímků a snadno používat efekty zesílení nebo zeslabení. Užijte si praktičnost nástrojů pro nahrávání videa zabudovaných do časové osy pro rychlé přidávání hlasových komentářů a dialogů ke každému projektu! Můžete snadno vrstvit zvukové stopy a použít ducking k automatickému vyvážení úrovní zvuku, aby vaše primární stopa zvuku byla slyšet jasně a čistě. Díky knihovně zvukových efektů a bezplatné hudby nabízí Pinnacle Studio výkon pro naprostou kontrolu nad zvukem.

S ohromující knihovnou výukových materiálů bude učení hračka.

Knihovna výukových materiálů produktu Pinnacle Studio vám pomůže vytvářet hned od začátku videa vysoké kvality. Střih videa je náročná disciplína a Pinnacle Studio nabízí potřebné prostředky, díky kterým můžete prozkoumat rozhraní a posunout videa na novou úroveň, až budete připraveni. Rozšiřte své dovednosti a naučte se nové techniky s rychlými tipy a triky – v psané formě i ve formě videa. Klaďte dotazy a spojte se s dalšími uživateli na našich uživatelských fórech. S naší knihovnou prostředků na dosah ruky zvládnete vše – od začátečnických střihů po pokročilé techniky. Prohlubte své znalosti, spojte se s dalšími uživateli online a objevte skutečný výkon, přesnost a kontrolu, které nabízí Pinnacle Studio.

Sdílejte videa napříč formáty, zařízeními a obecenstvem.

Převezměte kontrolu nad exportem videa díky podpoře všech oblíbených formátů souborů a zařízení. Můžete videa přímo nahrát na YouTube nebo Vimeo nebo je umístit na preferovanou sociální síť. Pinnacle Studio rozšiřuje možnosti v oblasti sdílení a zahrnuje možnost tvorby DVD, díky které můžete vytvářet vysoce kvalitní disky s použitím přizpůsobitelných nabídek a kapitol. S produktem Pinnacle Studio můžete předvést svá videa každému obecenstvu.

Minimální systémové požadavky
 • Operační systém: Windows 11, Windows 10 (64bitová verze)
 • Procesor*: Intel Core i3 nebo AMD A4 3,0 GHz nebo vyšší
  • Pro podporu AVCHD a Intel Quick Sync Video je vyžadován Intel Core i5 nebo i7 1,06 GHz nebo vyšší
  • Pro UHD, střih z více kamer nebo 360° videa je vyžadován Intel Core i7 4. generace nebo novější nebo AMD Athlon A10 nebo vyšší
 • RAM: 4 GB nebo vyšší, 8GB a více je vysoce doporučeno pro střih UHD, z více kamer nebo 360° video
 • Grafická karta: Minimální rozlišení 1024 x 768, minimální 256 MB VGA VRAM, 512 MB nebo vyšší doporučené pro hardwarovou akceleraci dekódování
 • Doporučeno grafické rozhraní DirectX:
  • NVIDIA GeForce řady 700 / Quadro 600 (na bázi Fermi) nebo novější (pro podporu CUDA je vyžadováno povolení CUDA)
  • Řada ATI Radeon HD 5XXX nebo vyšší
  • Intel HD Graphics od Ivy Bridge nebo vyšší
  • Editor 3D-titulků vyžaduje DirectX 11
 • Zvuková karta: Zvuková karta kompatibilní se systémem Windows
 • Místo na pevném disku: 10 GB místa na pevném disku pro plnou instalaci
 • Pro instalaci, registraci a aktualizace je vyžadováno připojení k internetu. Pro používání produktu je nutná registrace.
 • Podporované formáty pro Import:
  • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, nekódované tituly DVD (včetně DVD-VR/+VR ), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC ** (H.265), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV, Cineform
  • Zvuk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
  • Obrázek: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF
 • Podporované formáty pro Export:
  • Disk: DVD, AVCHD, Blu-ray (nutno dokoupit modul Blu-ray)
  • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, HEVC ** (H.265, H.264), XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF , Cineform
  • Obrázek: BMP, JPEG, TIF, TGA
  • Zvuk: AC3, MP2, MP3, MP4, WAV
 • Příslušenství
  • Pro vytváření disků DVD a AVCHD je nutná vypalovačka DVD
  • Vypalování disků Blu-ray vyžaduje zakoupení samostatného modulu plug-in přímo z programu Pinnacle Studio
 • Specifikace produktu se mohou změnit bez předchozího upozornění nebo závazku.
  • *Pro podporu videa 8K se doporučuje procesor Intel 6. generace nebo novější nebo procesor řady NVIDIA 10 nebo novější nebo procesor AMD řady 4000 nebo novější.
  • ** Podpora HEVC (H.265) vyžaduje podporu hardwaru počítače nebo grafické karty a nainstalované video rozšíření Microsoft HEVC.

 

Podporované jazyky

Angličtina, Čeština, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Japonština, Němčina, Polština, Ruština, Španělština a Švédština