Monitory
MPi4 NEC MediaPlayer Kit
MPi4 NEC MediaPlayer Kit
MPi4 NEC MediaPlayer Kit

MPi4 NEC MediaPlayer Kit

Vaše cena v Kč s DPH: 3.202,-

Vaše cena v Kč bez DPH: 2.646,-

Dostupnost: na dotaz

Kód: 100015639DOTAZ NA 100015639 MPi4 NEC MediaPlayer Kit

Jméno:

Email:

Telefon:

Dotaz:

Opiště kódPOPIS

Rasperry Pi Compute Module 4 - Zúžení a flexibilnější digitální značení

Výpočetní modul, který je hladce integrován do mnoha velkoformátových displejů NEC řady ME, M, MA a Pxx5, zvyšuje výkon displeje tak, aby vyhovoval jakékoli vizuální aplikaci. Toto řešení s otevřenou platformou nabízí bezkonkurenční flexibilitu a výkon při vytváření přizpůsobených zobrazovacích aplikací a zároveň zajišťuje provoz odolný vůči budoucnosti pomocí cesty upgradu prostřednictvím modulárního a vyměnitelného designu slotů. Poskytovatelé softwaru a uživatelé těží z počtu již dostupných open source řešení přístupných z globální komunity vývojářů Raspberry Pi. Deska rozhraní NEC, která hostuje výpočetní modul 4, nabízí funkce pro inteligentní podporu digitálního značení, jako je časovač hodinek a hodiny v reálném čase pro plánování. Ethernetová a USB rozhraní výsudí display interface umožňují snadnou integraci do sítě nebo připojení k externím zařízením, jako je myš, klávesnice a dotyk.

Rasbperry Pi Compute Module 4 je nejchytřejší kombinací výpočetního výkonu s profesionálními, ale nákladově efektivními signage displeji pro použití v maloobchodním prostředí, informacemi o cestujících, rychlými servisními panely a mnoha dalšími aplikacemi.

PROCESOR

Čtyřjádrový 64bitový ARM Cortex 72 (ARM v8) @ 1,5 GHz, VideoCore IV GPU

Grafika

Hardwarový kód videa / dekódování H.265 (HEVC) (až 4Kp60 dekódování), H.264 (dekódování až 1080p60, kódování 1080p30), grafika OpenGL ES 3.0

RAM

4Gbyte LPDDR2 SDRAM

Paměť

32 GByte palubní eMMC

Operační systém

NEC MediaPlayer (předinstalovaný)

 

VÝHODY
  • Předinstalovaný NEC MediaPlayer - poskytuje intuitivní řešení digitálního značení plug and play, snadno ovladatelný a schopný vést uživatele k vytváření výkonných vizuálních zážitků.
  • Odolný vůči budoucnosti díky rozšíření open modulární inteligence – Vylepšujte výkon displeje eskalací výpočetního výkonu kdykoli, abyste zvýšili výkon.
  • Výkonné možnosti – čtyřjádrový procesor 1.5 GHZ poskytuje úžasný výkon a podporuje přehrávání 4K/ UHD s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.
  • Je navržen pro profesionální digitální značení – NEC Interface Board, hostující Výpočetní modul 4 nabízí funkce, jako je Watch Dog Timer a Real Time Clock, stejně jako předinstalované licence pro dekódování videa, aby splňovaly konkrétní požadavky profesionálních aplikací značení.
  • Neomezená univerzálnost – tato otevřená platforma podporuje širokou škálu operačních systémů a nabízí vysokou flexibilitu pro poskytovatele softwaru pro digitální značení a systémové integrátory..
  • Bezešvá a plně integrovaná – jednoduše zapuštěná do displeje pro plně integrované řešení, vnější montáž je zastaralá. Elegantní bez kabelové řešení s interním připojením pro napájení, video, zvuk, data a všechna ovládací rozhraní.
  • Úsporné – využijte vysoký výkon a nízkou spotřebu energie s přidruženými úsporami.
  • Vysoká spolehlivost – díky použití průmyslových komponentů a pokročilému řízení tepla je toto řešení ideální pro provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Důvěryhodná nejmodernější technologie – Raspberry Pi computing je celosvětově úspěšný příběh s osvědčenou vysokou spolehlivostí a bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu, díky obzvláště atraktivní pro profesionální aplikace.