Smartsound
 
Produkty

 

SONICFIRE PRO 5

Sonicfire Pro 5 je software určený pro video editory.
K dispozici ve dvou edicích: Track Express Edition a Scoring Edition.

 

 ZVUKOVÉ KOLEKCE

Kolekce Smartsound

 

 

 

 

Podpora

 

Podpora  Kompatibilita softwarů s jednotlivými sadami Smartsound
Podpora  Podpora produktů Smartsound ( na tomto odkaze lze stáhnout pluginy pro jednotlivé střihové programy a updaty Sonic Fire v2 - v5 )
Podpora     Návod na instalaci knihoven do softwaru Avid Liquid (nejdříve nainstalujte software Quicktrack)
Podpora     Návod na instalaci knihoven SmartSound
Podpora     Návod na instalaci pluginu pro Avid/Pinnacle Studio
Podpora     Autorská práva Smartsound 

Autorská práva

 

Společnost Exac s.r.o. se sídlem v Praze je autorizovaným distributorem výrobce sw. balíku Smart Sound Quick Tracks a všech dalších hudebních kolekcí a audiopalet a zvukových bank, vytvořených a prodávaných společností Smart Sound Inc., se sídlem Northrich, CA, USA. K otázce vlastnictví autorských práv ke skladbám vytvořeným za pomoci výše uvedeného sw. balíku a dalších produktů společnosti SmartSound Inc., jsme výrobcem oprávněni prohlásit následující:

Vlastníkem autorských práv k veškeré hudební a zvukové produkci vzniklé pomocí výše uvedeného sw. balíku a produktů je společnost Smart Sound Inc. Tato práva propůjčuje dle licenčního ujednání ( viz. dokumentace sw. balíku nebo dokument uvedený na internetové stránce výrobce, www.smartsound.com ) uživatelům výše uvedených sw. balíků a všech dalších produktů za podmínky, že vytvořená hudba či zvuková produkce bude použita v jediném celku spolu s video materiálem, který byl zpracován jakýmkoli z výše uvedených střihových programů nebo bude použit ve spojení s jakýmkoli videoobsahem.

Takto vzniklé audiovizuální dílo je autor oprávněn neomezeně volně i komerčně distribuovat či jinak využívat jak komerčním, tak nekomerčním způsobem ( např. instruktážní pořady pro vlastní organizaci, komerčně vyráběné a distribuované TV a A/V pořady apod. ).

Jednatel společnosti Exac s.r.o. Miroslav Vozňák

 
Exac, s.r.o.
Zbraslavská 27
159 00 Praha 5
IČO: 45538140
DIČ: CZ45538140
+420 251 115 500 +420 251 115 514